v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2019.03.21

„Eismo saugumas bendruomenėse 2018“

Kovo 21 d. Kauno rajone, Ežerėlyje įvyko devynerius metus Kaimo bendruomenių sąjungos ir Automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos organizuojamas renginys „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“. Konkurse dalyvavo ir Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro bendruomenė, kartu su susivienijimo „Zanavykų muziejus“ komandomis užėmė III - ąją vietą.  Daugiau informacijos:
img   Plačiau
  2019.03.21

Pasaulinė Dauno sindromo diena
Kovo 21 diena yra Pasaulinė Dauno sindromo diena, kuri yra minima visoje Lietuvoje. Šią dieną mūvimos skirtingos kojinės išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Skirtingos kojinės simbolizuoja sindromo kitoniškumą, kurį nulemia tik viena chromosoma.
Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro mokiniai prisijungia prie iniciatyvos šią diena mūvėdami skirtingas kojines, šypsodamiesi ir draugiškai priimdami šalia esantį draugą.

img   Plačiau
  2019.03.20

Prevencija prieš rūkymą ir tuberkuliozę
Kovo 20 dieną mūsų  centre vyko du renginiai. Pirmą vedė lektorius Artūras Šiukšta. Jis skaitė trumpą paskaitą 5-10 ir SĮU klasių mokiniams „ Kaip nepakliūti į priklausomybių pinkles“.  Buvo kalbama apie priklausomybę tabakui. Labai informatyviai ir konkrečiai  papasakojo apie tabako pramonės pinkles, jo daromą žalą organizmui, išlaidas kurios išleidžiamos tabakui pirkti. Vaizdingi pavyzdžiai ir viena citata sukėlė mokiniams šoką. Lektorius pažadėjo sugrįžti su kitomis įdomiomis paskaitom
is.

img   Plačiau
  2019.03.19

Dovana Žemei
Minint Pasaulinę Žemės dieną- pavasario lygiadienį, Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro mokytojos Ilona Ignatavičienė, Irena Žemaitaitienė ir Lionė Gabartienė vedė integruotas pamokas 9/10 ir SĮU klasių mokiniams tema: „Žemė- gyvoji planeta. Ar išsaugosim ją ateities kartoms?“. 

img   Plačiau
  2019.03.16

Knygnešių keliais

Sunki našta pečius jiems spaudė,
Visur žandarai, pasala.
Tartum vagis, juos rusai gaudė...
Bet taip miela šita našta.

Tai knygos ten, tai rusų baubas...
Graži lietuviška kalba.
Tai knygos ten, jas rusai draudė,
Kad sunaikintų žodį tą.

O Lietuva ištroškus laukė,
Tas gimtas žodis toks brangus.
Visi, visi, jas godžiai skaitė.
Skaityt mokindavo vaikus.

                          (Andrius Kašėta)

img   Plačiau
  2019.02.15

VASARIO 16-OJI
Vasario 16 – oji – išskirtinė data Lietuvos istorijoje, simbolizuojanti mūsų tautos stiprybę, vienybę, meilę savo Tėvynei Lietuvai.
Šiai ypatingai šventei centro bibliotekininkė S. Tamulevičiūtė ir vyr. auklėtoja A. Krankauskienė paskelbė tautinę savaitę (vasario 11-15 d.) III aukšto mokiniams gyvenantiems bendrabutyje. Buvo vedami edukaciniai užsiėmimai, kurių metu vaikams buvo pasakojama apie Lietuvą, valstybės simbolius – vėliavą ir herbą. Vaikai gamino įvairius darbelius, skirtus Lietuvai

img   Plačiau
  2019.02.27

Salės futbolo čempionatas
Vasario 27 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados 2019 metų salės futbolo 5x5 čempionatas, kuriame dalyvavo dešimt specialiųjų mokyklų komandų iš visos Lietuvos ir FK „Nevėžis“ merginų komanda. Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centrą  atstovavo dvi (1-oji ir 2-oji) komandos.

1-oji B lygyje užėmė 3 vietą. Įvarčius įmušė: Anastazija Mikelaitytė – 2, Linas Kliučinskas – 1. 2-oji komanda C lygyje užėmė 3-ąją vietą. Įvarčius įmušė: Tomas Varnas – 5, Eimantas Šuopys – 2. Mokiniai džiaugėsi iškovotais medaliais ir ilgai dalijosi įspūdžiais apie merginų komandos žaidimą.

img   Plačiau
  2019.02.13

Grindų ritulys
2019 metų vasario 13 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados 2019 metų grindų ritulio asmeninių testų varžybos. Dalyvavo virš 60 atletų iš įvairių specialaus ugdymo įstaigų.
Į grindų ritulio asmeninių testų varžybas vyko 8 centro mokiniai ir iškovojo šias vietas: Eismantas Bacevičius (8 klasė) – 2 vieta; Mantas Žilinskas (6 klasė) ir Liudvikas Zdanavičius (8 klasė) – 1 vieta, Laurynas Kuraitis (5 klasė) ir Jonas Viškelis (SĮU) – 3 vieta . Varžybų metu mokytojams ir atletams buvo aiškinamos ir rodomos pagrindinės grindų ritulio technikos atlikimo klaidos. Gavome ne tik praktinių, bet ir teorinių žinių.

img   Plačiau
  2019.02.11

Darbingas ruošimasis
Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras, dalyvaudamas konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse. 2018“ baigia įgyvendinti planuotas veiklas. Kadangi gegužės pirmąjį šeštadienį tradicinės Stasiuko mugės metu Gelgaudiškio dvaro prieigose bus surengta respublikinė paroda „Praeities, dabarties, ateities transportas“ , šiuo metu mokiniai aktyviai iš įvairių medžiagų ir antrinių žaliavų gamina įvairias transporto priemonės, reklaminius stendus, piešia arba rašo rašinius apie transporto priemones, taip ruošiasi tinkamai propaguoti saugų eismą.
  

img   Plačiau
  2019.01.03

Kalėdinių žibintų šviesa ir šiluma
Gelgaudiškyje Šv. Kryžiaus Išaukštinimo bažnyčioje Bernelių ir Šv. Kalėdų Mišių metu buvo eksponuojami Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų ugdytinių, pradinių ir pagrindinių mokyklų mokinių, turinčių didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių bei neįgaliųjų suaugusiųjų darbai – kalėdiniai žibintai. Į parodą pristatyti 352 žibintai iš 67 Lietuvos švietimo ir socialinių įstaigų. Parodos  
tikslas – skatinti ugdytinius puoselėti Gėrį, Grožį bei dalintis stebuklinga Kalėdine šviesa ne tik su savo artimaisiais, bet ir su kitais žmonėmis. 

img   Plačiau
PradinukaiPradinukai 2018.12.31
KalėdosKalėdos 2018.12.21
TradicijosTradicijos 2018.12.20
Saugus namaiSaugus namai 2018.12.17
RiedulysRiedulys 2018.12.12
Jaunieji atletaiJaunieji atletai 2018.12.07
Krepšinio turnyrasKrepšinio turnyras 2018.11.29
Gerumo akcijaGerumo akcija 2018.11.21
TolerancijaTolerancija 2018.11.16
SauguteSaugute 2018.10.24

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos