v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Socialinių paslaugų skyrius
v
  2021.03.24

 VELYKINĖ MUGĖ 

KITAIP 

img   Plačiau
  2021.03.23
Tik tie metai gražiausi mūsų gyvenime,
Kurie kupini ieškojimų ir atradimų džiaugsmo,
Nuskraidinti bendradarbiavimo ir abipusio pasitikėjimo,
Turtingi prasmingais darbais ir reikšmingais pasiekimais.
Ačiū Jums, kad esate su mumis kartu jau
9 - sius Socialinių paslaugų skyriaus gyvavimo metus.
img   Plačiau
  2021.03.18

Kovo mėnesį minėjome Rolando gimimo dieną. Draugai, Rolandui gimimo dienos proga,  dovanojo savo rankų darbo pagamintas dovanas, tarė gražius sveikinimo žodžius. Atsidėkodamas už sveikinimus ir dovanas Rolandas draugus vaišino gimtadienio vaišėmis.

img   Plačiau
  2021.03.09

 Konkursas „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ“
              Senajame Kvedlinburgo vienuolyno metraštyje aprašant 1009-ųjų kovo 9-osios įvykius buvo pirmą kartą paminėta Lietuva. Šiemet – 2021-aisiais – sukanka jau 1012 metų nuo šio pirmojo istorinio mūsų šalies paminėjimo. Šiemet Kovo 9-oji bus jau trečią kartą minima oficialiai, nes 2019 m. sausio 12 d. Lietuvos Respublikos Seimo priimtu įstatymu ji buvo įrašyta į Atmintinų dienų sąrašą.
              Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro Socialinių paslaugų skyriaus lankytojai, dalyvavo šiam svarbiam įvykiui ir sukakčiai skirtame „Versmės“ leidyklos rengiamame kasmetiniame konkurse - „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ”.  Sukūrė užrašą ir pavadino jį  - TRYS BRANGIAUSIOS SPALVOS“.

img   Plačiau
  2021.03.08

 Mielos moterys,
Jūs – nuostabiausios visatos lobis,
Iš Jūsų gimsta visata, kas puošia ir taurina pasaulį,
Suteikia jam dvasingumo.
Žemėje būtų daug tuštumos,
Jei nebūtų Jūsų nešamos šviesos, meilės, vilties ir tikėjimo.
Kad rytojus būtų gražesnis ir saugesnis.
Būkite laimingos, jausdamos buvimo šioje žemėje prasmę.
Būkite mylimos ir mylinčios.
Tegul Jūsų darbus lydi sėkmė, o svajones – sparnai.
                                                        Su Kovo 8 – ąja.

img   Plačiau
  2021.03.03

ŠVĘSKIME LAISVĘ KARTU!
Pasitinkame pavasarį švęsdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną kitaip. Sulaukiame sugrįžtančio vyturio, kovo – 10-ąją sutiksime keturiasdešimties paukščių dieną, o kartu su gamta bunda ir mūsų Laisvės metai.Kaip laukiame gimtinėn sugrįžtančių paukščių, taip Laisva Lietuva laukia kiekvieno sugrįžtančio į gimtuosius namus. Socialinių paslaugų skyrius prisidėjo prie Šakių rajono savivaldybės ir miesto organizuojamos iniciatyvos ir puošėme savo aplinką simboliniais laisvės paukščiais. 

img   Plačiau
  2021.02.14

 Valentino diena (Šv. Valentino diena)– meilės ir įsimylėjėlių diena, švenčiama vasario 14 dieną.Pati pirmoji Valentino diena buvo paminėta 496 metais, popiežiaus Gelasijaus I laikais.Manoma, jog šventės pavadinta pagal Romos vyskupą Valentiną.Dovanojo vieni kitiems pačių rankų darbo pagamintus atvirukus, žaidė įvairiausius žaidimus, minė mįsles, vaišinosi gardžiomis Valentino dienos vaišėmis.

img   Plačiau
  2021.02.10

,,Dovana Lietuvai“
Vasario 16 – ajai dienai skatinant pilietiškumą, bendruomeniškumą ir socialinę atsakomybę centro lankytojai sudalyvavo projekte ,,Dovana Lietuvai“ – tai geri darbai, kurie kuria gražesnę, artimesnę ir stipresnę valstybę. 

img   Plačiau
  2021.01.13

Sausio 13–oji mūsų valstybei ypatinga diena. Lygiai prieš 30 metų mūsų tauta stojo į lemiamą kovą už laisvę. Sovietų kariams pavyko užimti Televizijos bokštą bei Lietuvos radijo bei televizijos pastatą, tačiau priešiškai nusiteikusiai sovietų kariuomenei nepavyko įsiveržti į Aukščiausiosios Tarybos–Atkuriamojo Seimo pastatą. O svarbiausia yra tai, kad mes išsaugojome laisvę. Deja, bet neišvengėme aukų. Pasipriešinimo metu buvo nemažai sužeistų žmonių, o 14 drąsių kovotojų už Lietuvos laisvę teko paaukoti savo gyvybes. Pagerbdami žuvusius laisvės gynėjus, kiekvienas metais Socialinių paslaugų skyriaus lankytojai ant langų uždega žvakutes, taip dalyvaudami visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje  „Atminti gyva, nes liudija“.  Sniege įsmeigiami Neužmirštuolių žiedai. Taip pat buvo vedamos diskusijos apie tai, ką mums reiškia laisvė, aiškinamės, kodėl taip svarbu ją išsaugoti ir branginti. Žiūrėjome dokumentinį filmą apie sausio 13-osios įvykius.

img   Plačiau
  2020.11.03

Vėlinės – tai seniausia tradicinė lietuviška šventė, menanti ikikrikščioniškus laikus, kurios išlikimą ir unikalumą lėmė ypatingas ryšys su mirusiųjų pasauliu. Šiandien ryškiausias Vėlinių paprotys – aplankyti artimųjų kapus, juos sutvarkyti ir uždegti žvakutę. Laikydamiesi šio papročio, Socialinių paslaugų skyriaus bendruomenė, kaip ir kiekvienais metais aplankė ir žvakutes uždegė, Gelgaudiškio kapinėse amžinajam poilsiui atgulusiems artimiesiems, buvusiems mokytojams, Kunigams, nepažįstamiesiems. Šis rudeninis ritualas jau tęsiasi aštuntus metus iš eilės.

img   Plačiau
HelovinasHelovinas 2020.10.30
RimvydasRimvydas 2020.10.29
VaržybosVaržybos 2020.09.25
Rudens šventė Rudens šventė 2020.09.21
GimtadieniaiGimtadieniai 2020.09.15
EkskursijaEkskursija 2020.08.12
GimtadienisGimtadienis 2020.08.10
SmiginisSmiginis 2020.07.30
SudargasSudargas 2020.07.29
Neringos gimtadienisNeringos gimtadienis 2020.07.24

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos