v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Socialinių paslaugų skyrius
v
  2021.09.13

 "Vasaros prisiminimai"
Prisiminus šios vasaros išvykas iškylą gražūs prisiminimai apie kelionę į Lietuvos jūrų muziejų, kaip ten stebėjome nuostabų delfinų pasirodymą. Taip pat, kaip tarėme "Labas" jūrai, įmerkdami kojas į jos šaltas bangas. Aplankėme Bijotų dvaro sodybą, kurioje įrengtas pirmasis senienų muziejus Lietuvoje. Muziejų išskaptuotą ąžuolo kamiene 1812 m. įrengė žemaičių bajoras, rašytojas ir istorikas, kultūros šviesuolis Dionizas Poška. Ąžuolą, kuriam tuomet buvo apie tūkstantis metų, žmonės vadino Baubliu. Vasaros metu aplankėme ir Trakų pilį, apžiūrėjome jos grožį iš vidaus ir iš išorės, pasigamino suvenyrus iš monetų. Tačiau didžiausią įspūdį paliko pasiplaukiojimas laivu aplink Trakų pilį, kai kuriems iš mūsų tai buvo pirmoji tokia patirtis su laivu. Taip pat Trakuose aplankėme  ir nuostabaus grožio ir architektūros Užutrakio dvarą. Čia buvo taip gražu ir gera būti. Restauruoti rūmai, atkuriamas parkas, skulptūros, tikrai verti dėmesio.

img   Plačiau
  2021.09.13

Baigiantis vasarai, minėjome gražų skyriaus lankytojo Eugenijaus 50-mečio jubiliejų. Draugai dovanojo rankų darbo dovanas, dainavo ilgiausių metų, tarė gražius žodžius skirtus Eugenijui. Tuomet sėdo prie gausaus vaišių stalo. Visų nuotaika buvo pakili ir šventiška, skyriuje skambėjo muzika ir juokas.

img   Plačiau
  2021.09.13

 „Vilties bėgimas“ – Už kito viltį
Vilties bėgimo" idėja kilo broliui Benediktui, kai jis susipažino su keletu parapijiečių, kurių gyvenimą sukrėtė vėžio liga. Žmonių ašaros, maldos bei liudijimai lietė šio brolio širdį ir jis suprato, kad nuo dabar jo gyvenimas bei tarnystė turi įgauti konkrečią užduotį - rūpintis tais, kurie praranda viltį. Kaip sako pats vilties šauklys: „Mano širdyje gimė pilietinė iniciatyva - sukurti solidarumo ir vilties kultūrą, kuri pakeistų onkologinių ligonių ir jų artimųjų apverktiną padėtį visuomenėje“. Šiemet ir mes prisijungėme prie šios nuostabios iniciatyvos ir dalyvavome Vilties bėgime, taip parodydami, kad mūsų visų viltis yra stipresnė už baimę.

img   Plačiau
  2021.09.01

 Palydint vasarą ir pasitinkant rudenėlį, mes- socialinių paslaugų skyriaus kolektyvas, aplankėme nuostabaus grožio Pakruojo dvarą. Grožėjomės įvairiaspalvių gėlių žydėjimu ir nepaprastų skulptūrų didybe .

img   Plačiau
  2021.08.09

Prasidėjus vasaros paskutiniam mėnesiui, vykome pasibūti gamtoje kartu su Paluobių daugiafunkciniu centru.

img   Plačiau
  2021.06.21

Birželio 17 diena - "Saugos diena"!!!

img   Plačiau
  2021.06.21

 Birželio 15 dieną Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centre vyko "Sporto diena". Joje dalyvavome ir mes - Socialinių paslaugų skyrius. Dalyvavome bendroje mankštoje su centro mokiniais, atlikome įvairias sportines užduotis, laikas buvo praleistas labai smagiai ir turiningai.

img   Plačiau
  2021.06.14

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centro Socialių paslaugų skyriuje gegužės - birželio mėnesį vykdomas projektas "Gamtos gėrybių paveikslas". Projekto tikslas, skatinti bendravimą, tarp suaugusių asmenų su negalią, grindžiamą meninės savirelizacijos, pagalbos, pagarbos ir tarpusavio supratimo principais. Kvietėme prisijungti savo draugus iš kitų įstaigų: Paluobių Neįgaliųjų dienos užimtumo centro; VšĮ "Jurbarko socialinės paslaugos"; Vilkaviškio socialinės pagalbos centras Neįgalaus jaunimo dienos užimtumo padalinys. Visiems bičiuliams norime padėkoti už nuostabius kūrinius, kuriuos eksponuojame Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centro Socialinių paslaugų skyriaus patalpose. Iki malonių susitikimų ir pasibuvimų kartu jau, ne per atstumą.

img   Plačiau
  2021.06.04
  2021.06.04

Socialinių paslaugų skyriaus lankytojai, kartu su mokyklos mokiniais dalyvavo bendrame projekte „MENAS IR AŠ“. Projekto tikslas buvo ugdyti tiek skyriaus lankytojų, tiek mokyklos mokinių, tiek pedagogų bendruomeniškumą, skatinti bendradarbiavimą ir kūrybiškumą, kurti pagarbią bendravimo atmosferą, susipažinti su naujomis meno raiškos priemonėmis. Skyriaus lankytojai pasikvietė mokyklos mokinius į savo molio dirbtuves, kuriose parodė mokiniams kokia yra darbo techniką su moliu. Iš pagamintos darbinės medžiagos buvo lipinamos lėkštės, dubenėliai, taip pat gaminami karoliai. Tęsdami projektą mokyklos mokiniai pasikvietė skyriaus lankytojus į savo sukurtą lauko klasę kurioje mokino pjaustymo technikos. Laikas praleistas kartu buvo prasmingas ir turiningas.

img   Plačiau
ŠokisŠokis 2021.05.20
Kino seansasKino seansas 2021.05.03
MamosMamos 2021.04.30
TalkaTalka 2021.04.29
Velykos kitaipVelykos kitaip 2021.03.24
Jubiliejus 9 metaiJubiliejus 9 metai 2021.03.23
Rolando gimtadienisRolando gimtadienis 2021.03.18
Lietuvos vardasLietuvos vardas 2021.03.09
Kovo 8Kovo 8 2021.03.08
Kovo 11Kovo 11 2021.03.03

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos