v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2022.07.03

Vasaros sporto stovykla
Birželio 26 - liepos 2 dienomis vyko LSOK vasaros sporto ir sveikatinimo stovykla Pervalkoje „Baldininko“ viloje.  Ši stovykla vyksta treti metai ir mus pasitiko svetingi šeimininkai. Kaitri saulė, šiltas jūros vanduo, pušynai, pamarys... Vaikai ir jaunuoliai turėjo puikias sąlygas sportuoti, ilsėtis bei susipažinti su Kuršių Nerijos edukacinėmis erdvėmis, kultūriniu paveldu. Kiekvieną rytą vyko mankšta, o dienomis įvairios veiklos: žygiai, maudynės, išvykos, paskaitos,  varžybos, žaidimai ir dailės terapijos užsiėmimai.

img   Plačiau
  2022.06.22

Linksmai ir sportiškai  nusiteikę į vasaros atostogas įžengė Gelgaudiškio “Šaltinio” specialiojo ugdymo centro mokiniai, birželio 22d.surengę sporto dieną. Vadovaujami kūno kultūros mokytojos Sidonos Mikštienės ir lydimi mokytojų Aldonos Virbauskienės bei Irenos Žemaitaitienės, mokiniai lankėsi Šakių Jaunimo kūrybos bei sporto centre. Puikiai įrengtame lauko treniruoklių, futbolo, tinklinio bei krepšinio aikštynuose, mokiniai leido laiką, išmėgindami savo stiprumą, valią bei asmenines galias. Komandiniuose žaidimuose netrūko azarto, geros nuotaikos bei noro laimėti.

img   Plačiau
  2022.06.21

 Harmonijos su gamta diena. Vaistažolės.

Šnekamojoj kalboj ji-pienė,
Nes graži kaip iš pieno plaukus.
Bet kada ji sužino, kad- kiaulpienė,
Pražilsta ir paleidžia plaukus (A. Mačiukas)

img   Plačiau
  2022.06.20

Šv. Vincento Pauliečio gailestingumo seserų
kongregacijos vienuolių vizitas centre
Birželio 16 dieną, Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre svečiavosi trys seserys vienuolės iš Peru- s. Rubelinda, s. Gloria, ir s. Elizabeta. Kaip pasakojo sesuo Rubelinda, ji Lietuvoje gyvena jau daugiau nei 16 metų, tad puikiai šneka lietuviškai. Seserys Gloria ir Elizabeta čia dar visai neseniai atvykusios, tad vaikams buvo nuostabu ir nauja išgirsti ne tik naudojamą anglų kalbą, bet ir ispanų.

img   Plačiau
  2022.06.14

Turizmo festivalis 2022 Gelgaudiškyje
Birželio 14 dieną į Gelgaudiškio specialiojo ugdymo centrą sugužėjo žygeiviai iš Smalininkų technologijų ir verslo, Kazlų Rūdos „Saulės“, Kelmės specialiosios, Kėdainių „Spindulio “ mokyklų ir  Šeduvos gimnazijos. Tradiciniu tapęs respublikinis turizmo festivalis šiais metais buvo skirtas Gedulo ir Vilties dienai atminti. Skelbdama festivalio pradžią pagrindinė renginio  organizatorė kūno kultūros mokytoja Sidona Mikštienė visus dalyvius pakvietė keliauti Panemunių regioninio parko takais. Turistai linksmąsias užduotis atliko „Žvaigždėje“, „Velnio kalne“, išradingai pagelbėdami vienas kitam įveikę Šilupės upelio tiltelį  sušoko  pergalės šokį. 

img   Plačiau
  2022.05.26

2022 m. pavasario futbolo čempionatas
Gegužės 26 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados 2022 metų pavasario futbolo 7x7 (vaikinai) ir 3x3 (merginos) čempionatai, kuriuose dalyvavo devynios vaikinų ir aštuonios merginų komandos iš visos Lietuvos specialiųjų mokyklų. Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centrą  atstovavo vaikinų ir merginų  komandos.Vaikinų komanda B lygyje užėmė 2, o merginų – B-1 vietą. Įvarčius įmušė: Vismantas Arlauskas ir Lina Namavičiūtė – po 4, Mantas Žilinskas – 3, Darius Novikov – 2. Šį kartą komandas papildė ir pirmą krikštą respublikinėse varžybose gavo: Arvydas Šliaužys, Paulius ir Eimutis Baranauskai ir Ineta Štrimaitytė. Tai didelė paskata jauniesiems atletams siekti aukštesnių rezultatų.

img   Plačiau
  2022.05.20

Europos SO futbolo turnyras
2022 metų gegužės 19-20 dienomis Lietuvos Specialiosios olimpiados komitetas kartu su SOEE ir LFF, bei MAFA vykdė salės futbolo turnyrą Druskininkuose, kurio metu savo jėgas išbandė atletai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Belgijos, Monako ir Ukrainos. Dviejų dienų futbolo renginyje dar vyko 5×5 futbolo turnyras ir futbolo testų varžybos, kuriuose dalyvavo dvi Lietuvos ( Žemaitija ir Suvalkija), Estijos ir Lvovo komandos.

img   Plačiau
  2022.05.23

Ekskursija Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate
Grupelė Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro mokinių lankėsi viename iš keturių Lietuvos rezervatų- Viešvilės valstybiniame  gamtiniame rezervate, kur žmogus tik svečias, nes šioje buveinėje ūkinė žmogaus veikla uždrausta.  Todėl čia šeimininkauja gamta: upeliuose neršia žuvys, klykauja gervės, veši kilimus primenantys samanų tiltai, naktimis stūgauja vilkai.

img   Plačiau
  2022.05.12

Jungtinės krepšinio varžybos
2022 m. Gegužės 12 dieną vyko jungtinės krepšinio varžybos. Komandos buvo sudarytos iš bendrabutyje gyvenančių II-ojo ir III-ojo aukšto vaikų. Mūsų visų auklėtojų vienas iš tikslų- propaguoti sveiką ir aktyvų laisvalaikio praleidimą, tad mūsų popietės jau tampa nuolatiniai fizinio aktyvumo įrankiai šiam tikslui pasiekti. Džiaugiamės, jog šios jungtinės krepšinio varžybos patiko tiek besivaržantiems, tiek ir stebėjusiems sirgaliams.

img   Plačiau
  2022.05.10

Šuo - žmogaus draugas
2022 metų gegužės 10 dieną į mūsų centrą atvyko du nuostabūs vokiečių aviganių veislės šunys- Jasperas ir Jolė bei jų šeimininkas- dresuotojas Edgaras Jevaitis. Mes labai džiaugiamės, kad galim susitikti jau antrus metus iš eilės ir mūsų draugystė tęsiasi. Šio susitikimo pagrindiniai tikslai buvo keli: supažindinti vaikus su pagrindinėmis dresiravimo taisyklėmis, ugdyti bendravimo tarpusavio ryšius bei skatinti meilę gyvūnams.

img   Plačiau
Spalvoti žodžiai MamaiSpalvoti žodžiai Mamai 2022.05.11
Žygis pėsčiomisŽygis pėsčiomis 2022.05.10
Vaikinų jungtinio krepšinio 5x5 čempionatasVaikinų jungtinio krepšinio 5x5 čempionatas 2022.05.04
Norway Grant projektą- “ Įtraukimas per sportą vaikams turintiems sutrikusį vystymąsi”. Norway Grant projektą- “ Įtraukimas per sportą vaikams turintiems sutrikusį vystymąsi”. 2022.05.03
Ritmuojam ir sportuojamRitmuojam ir sportuojam 2022.04.26
Paroda  „Margučių margutis“Paroda „Margučių margutis“ 2022.04.15
„Darom 2022“„Darom 2022“ 2022.04.13
Edukacija „Žemė- vabzdžių  planeta“Edukacija „Žemė- vabzdžių planeta“ 2022.04.13
Pamokos Kudirkos NaumiestyjePamokos Kudirkos Naumiestyje 2022.04.11
Velykom puošiasi žemėVelykom puošiasi žemė 2022.04.08

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos