v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2021.02.02

Senių besmegenių fiesta

2021m. sausio mėn. 25-29d. Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro lavinamųjų, pradinių klasių mokiniai bei ikimokyklinės- priešmokyklinės darželio grupės ugdytiniai dalyvavo projektinėje veikloje „Senių besmegenių fiesta“. Veiklas inicijavo lavinamųjų klasių mokytojos Edita Mikalauskienė ir Alma Dervaitienė. Jos vyko ne tik centro patalpose, teritorijoje, bet ir namuose. Į kūrybinį procesą aktyviai įsijungė namuose, nuotoliniu būdu, besimokantys vaikai ir jų mamos. 

Centre mokiniai ir darželinukai kartu su savo mokytojomis, padėjėjomis kūrė besmegenius ne tik iš įprasto sniego, bet ir panaudojo kitas meninės raiškos priemones: vatą, plasteliną, dažus, spalvotą popierių, popieriaus rulonėlius ir kt. Improvizavo lipdydami, piešdami, štampuodami, konstruodami. Šypsenas sukėlė spalvoti, įvairių formų besmegeniai. Kūrybinio proceso metu vaikai ne tik džiaugėsi gautu rezultatu. Jie mokėsi  veikti kartu, palaukti, lyginti tarpusavyje derančias detales, pakartojo spalvas, prisiminė sniego savybes. Sukurti besmegeniai, jų nuotraukos, kūrybinio proceso akimirkos puikuojasi centro bendrabučio trečiojo aukšto stende.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos