v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2021.04.21

Akcija „DAROM‘21“
Balandis - švaros mėnuo, todėl tradiciškai balandžio 20dieną visa centro bendruomenė dalyvavo „Darom 2021“, kurios tikslas - suvienyti mokinius, skatinti pilietiškumą, bendruomeniškumą, atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas bei taršą. Talka ir buvo netradicinio ugdymo diena, kurią organizavo Edita Mikalauskienė, Valentina Pranaitienė, Aldona Virbauskienė ir Sonata Česnulevičienė. Talkos dalyviai - 1-10 spec., socialinių įgūdžių ugdymo klasės bei ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė, pedagogai ir kiti centro darbuotojai.

 Per 1-2 pamokas stebėjo organizatorių paruoštą edukacinę video medžiagą apie gamtos išsaugojimą, apie būtinybę rūšiuoti šiukšles, šiukšlių žalą gamtai ir t.t. Pasižiūrėję informacinius animacinius filmukus, mokiniai atliko spalvinimo užduotis, bandė rūšiuoti atliekas į mėlyną, geltoną ar žalią konteinerius. Per 3 -5 pamokas patys kibo į darbus ir švarino centro aplinką, dvaro parko ir panemunės teritorijas. Visi triūsė iš peties, dar ir saulėta diena visiems pakėlė nuotaiką. Laikas pralėkė labai greitai, o surinktos ir tvarkingai mokinių surūšiuotos šiukšlės iškeliaus į atliekų surinkimo aikšteles.

Po akcijos „Darom2021“ veiklų vyko dienos refleksija, kurios metu visi akcijos dalyviai pasidžiaugė turiningai praleistu laiku ir pagražėjusia centro bei parko aplinka. Akcijos veiklos užfiksuotos fotonuotraukose eksponuojami stende, oficinos 2 aukšte. O sukurtą filmuką savo klasėse galėjo pažiūrėti kiekvienas centro bendruomenės narys.

Organizatorės nori priminti, kad, jei norime matyti gražią, švarią gamtą, reikia nešiukšlinti, o šiukšles rūšiuoti, nes rūšiuodami atliekas mes išsaugome sveiką aplinką, sukaupiame antrinių žaliavų, sutaupome gamtos išteklių ir energijos bei sumažiname atliekų tvarkymo išlaidas.
Rūpinkimės mūsų gamtos grožiu!
Filmuko nuoroda: https://m.facebook.com/groups/1229142497210549/permalink/2719845958140188/

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos