v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2022.04.06

Kuo giliau žvalgomės į Gamtą, tuo labiau suprantame, kad ji pilna gyvybės, ir tuo labiau suprantame, kad visas gyvenimas yra paslaptis ir, kad esame vieningi su kiekviena gamtoje egzistuojančia gyvybe. (Albert Schweitzer).                     
Gyvoji gamta kiekvieną iš mūsų žavi ir džiugina. Juk nepaprastas reginys atsiveria, kai netikėtai pamatai per laukus šuoliuojančias stirnas, žolėje tyliai įsikuitusius ir tik ilgomis ausytėmis save išduodančius kiškius, ar pievose išdidžiai varlinėjančius gandrus. O kur dar visa spalvų palete ir gražiausiu paveikslu išsiliejęs vaizduotę kursto augalų pasaulis. Bet ar gali būti kas mieliau, kai namo sugrįžtančius mus pasitinka mažom ar didelėmis keturiomis kojytėmis ir vizgančia uodega atlapnojęs šuo, meiliai murkiantis katinas, narvelyje straksintis paukštukas, ar akvariume nardančios žuvys. Ne veltui didieji mąstytojai sako, kad didžiausi mūsų sielos „gydovai“ yra gamta ir joje esanti gyvybė.

2022 metai Lietuvos seimo nutarimu yra paskelbti Gyvūnų gerovės metais. Seimo nario L. Jonausko teigimu – „Gyvūnų gerovės metų paskelbimas galėtų būti pirmas žingsnis šviečiant visuomenę apie gyvūnų gerovės svarbą. Būtent visuomenė ir turi kurti gyvūnų gerovei palankią aplinką, nes jų gerovė glaudžiai susijusi ir su visuomenės gerove bei saugumu“. Kiekvienas iš mūsų galime ir kaip tik mokame ar gebame, turime prisidėti prie jos saugojimo. Šia intencija Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro mokytojų komanda parengė ir organizavo Respublikinę specialiųjų ugdymo(si) poreikių turinčių mokinių virtualią darbų parodą „Mano mylimiausias gyvūnas“. Šis projektas sulaukė didelio Lietuvos ugdymo įstaigų susidomėjimo. Iš įvairių mokyklų, darželių, ugdymo centrų plaukė nuostabūs vaikų darbeliai, piešiniai atspindintys jų auginamus ar tiesiog jiems patinkančius gyvūnus. Labai džiugu, kad vaikus ugdantys mokytojai, auklėtojai skatino ir palaikė šią  idėją. O darbų paroda tik įrodo, kad kiekviena veikla gali prisidėti puoselėjant ir saugant gamtą.
Kūrybinę darbų parodą "Mano mylimiausias gyvūnas" kviečiame pasižiūrėti  paspaudę nuorodą:
https://www.facebook.com/edita.sakaitiene/videos/1861300540927218/?notif_id=1649229982491987&notif_t=video_processed&ref=notif

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos