v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2022.05.10

Šuo - žmogaus draugas
2022 metų gegužės 10 dieną į mūsų centrą atvyko du nuostabūs vokiečių aviganių veislės šunys- Jasperas ir Jolė bei jų šeimininkas- dresuotojas Edgaras Jevaitis. Mes labai džiaugiamės, kad galim susitikti jau antrus metus iš eilės ir mūsų draugystė tęsiasi. Šio susitikimo pagrindiniai tikslai buvo keli: supažindinti vaikus su pagrindinėmis dresiravimo taisyklėmis, ugdyti bendravimo tarpusavio ryšius bei skatinti meilę gyvūnams.

Kaip vaikas reaguos į šunis ir kaip šuo reaguos į vaikus, neretai priklauso nuo jų socializacijos proceso. Pasak šunų augintojo, labai svarbu, kokį ryšį sukuri su gyvūnu jau per pirmąjį susitikimą, nes nuo to priklauso visas tolimesnis bendravimas. Mes nuolat stengiamės vaikams pasakoti apie šunis ir jų veisles, kaip su jais tinkamai elgtis, ir ko nederėtų daryti. Visa tai reikalinga, kad vaikas užaugęs galėtų saugiai jaustis, nebijotų sutikti gyvūno, žinotų pagrindines elgesio taisykles. Dresuotojas taip pat trumpai paaiškino apie dresiravimo principus, vaikams praktiškai leido išbandyti kelis metodus, parodė reikiamus daiktus naudojamus dresiravimo procese. Džiaugiamės, kad vaikams patiko popietė ir jie dar visą dieną diskutavo tarpusavyje, aptardami dienos įvykius.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos