v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2022.06.20

Šv. Vincento Pauliečio gailestingumo seserų
kongregacijos vienuolių vizitas centre
Birželio 16 dieną, Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre svečiavosi trys seserys vienuolės iš Peru- s. Rubelinda, s. Gloria, ir s. Elizabeta. Kaip pasakojo sesuo Rubelinda, ji Lietuvoje gyvena jau daugiau nei 16 metų, tad puikiai šneka lietuviškai. Seserys Gloria ir Elizabeta čia dar visai neseniai atvykusios, tad vaikams buvo nuostabu ir nauja išgirsti ne tik naudojamą anglų kalbą, bet ir ispanų.

Su vaikais seserys dalinosi ne tik savo istorijomis, kaip jos tapo vienuolėmis, bet ir tai ką reiškia būti vienuole, su kuo jos susiduria gyvendamos vienuolyne, ir kokias sąlygas turi išpildyti norint tapti vienuolėmis. Vaikams tai buvo nauja ir įdomi patirtis, jie ne tik noriai meldėsi, giedojo giesmes, tačiau ir uždavė nemažą klausimų. Tikimės, jog šis susitikimas ne tik priartino vaikus prie Dievo, tačiau ir įžiebė norą tolimesniems susitikimams.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos