v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2022.12.01

Šeimų forumas Kaune
Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas ir projektas Norway Grant, bepasibaigiant metams, ir vėl visus sukvietė į Kauno krepšinio namus, į Šeimų forumo renginį. Tai buvo pažintinis- žaidybinis renginys, kuriame buvo siekiame holistiniu, t.y. visapusišku būdu sujungti žinias apie sveiką mitybą, apie vaikų mitybą, apie tai, kaip reikia prižiūrėti savo dantukus, tačiau nepamirštant žaidybinių elementų- estafečių, kur vaikai praktiškai galėjo susirinkti sau tinkamą priešpiečių ar sveikų užkandžių dėžutę.

Džiaugiamės, kad šiame renginyje sudalyvavo ne tik mūsų mažieji sportininkai, bet ir jų tėveliai. Šeima- tai svarbiausia ląstelė, institucija, visuomenės pagrindas, kurioje formuojama vaiko asmenybė, ryšiai su kitais ir su pačiu savimi, su aplinka.  Tai nuostabus laikas, kai visi kartu sujungę jėgas, drąsiai galime sakyti, ačiū už nuostabius renginius, ačiū už palaikymą, ačiū už tai, kad turime galimybę išvažiuoti, dalyvauti, bendrauti, linksmintis, ir įgyti žinių.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos