v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Tėvams
v
  2018.02.09

Informacija tėvams/ globėjams - „Tėvų linija“
Lietuvos prezidentės D. Grybauskaitės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ iniciatyva pradėjo veikti „Tėvų linija“. Tai nemokama konsultacinė pagalba telefonu pozityvios tėvystės klausimais tėvams/įtėviams/globėjams, susiduriantiems su vaikų auginimo ir auklėjimo iššūkiais. 

„Tėvų linijoje“ budintys profesionalūs specialistai – psichologai padės suprasti, kodėl vaikas įvairiose situacijose reaguoja prieštaringai ar emocionaliai, kaip  suaugusiems reaguoti į vaiko tokį elgesį - ką sakyti bei kaip drausminti, kad situacija netaptų konfliktiška. Ugdant  vaikus susiduriama su daugybe iššūkių, kuriuos įveikti patiems gali būti itin sunku, o profesionalią pagalbą greitai gauti yra sunku. „Tėvų linija“ gali padėti suvokti, kodėl vaikams svarbios ribos ir disciplina, kaip ugdyti socialinius emocinius vaikų įgūdžius, koks sūnaus ar dukros elgesys yra netinkamas bei kodėl reikia valdyti save – nepradėti prieš vaiką pakelti balso ar rankos. „Tėvų linija“ veiks darbo dienų vakarais, kai susirenka visa šeima namuose ir prasideda klausimai, pamokų ruoša, bendras laikas kartu, kasdienybės rutina, įtampa ir nuovargis, dėl ko gali nutikti įvairiausių dalykų.
Kiekvieną darbo dienos vakarą, nuo 17 iki 21 valandos, nemokamu telefonu 8 800 900 12, galima skambinti ir su psichologu pasikonsultuoti rūpimais vaiko auklėjimo klausimais.
Būti gerais tėvais – tai atsakinga pareiga. Mylėkite ir rūpinkitės savo vaikų gerove.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos