v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2018.10.10

Pasaulinė psichikos sveikatos diena
Spalio 10-ta diena yra Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Psichikos sveikata – tai geros savijautos pojūtis, emocinė ir dvasinė būsena, kuri leidžia žmogui džiaugtis gyvenimo pilnatve, išgyventi skausmą ir liūdesį. Tai teigiamas gėrio jausmas, kuriuo remiasi tikėjimas savo bei kitų žmonių orumu ir verte.

Šios dienos rytą Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre skambėjo nuotaikinga muzika, sklido džiaugsmingos mokinių ir mokytojų emocijos. Mokyklos psichologės pristatė šią dieną ir parengtas dienos užduotis – kiekvienam atlikti gerus darbus bei parašyti savo laimės receptą. Pamokų metu mokiniai vykdė gerus darbus – kas nuvalė klasės lentą, sutvarkė klasę po priešpiečių meto, rūpinosi klasės draugais, o kas tą dieną gynė mokyklos vardą futbolo varžybose Kėdainiuose. Šie geri ir nuoširdūs mokinių darbai buvo užfiksuoti klasės lentelėse ir vėliau pakabinti Centro stende, kad visa mokyklos bendruomenė su džiaugsmu pažvelgtų į atliktus darbelius. Taip pat ant spalvotų klevo lapelių mokiniai ir mokytojai išradingai rašė mintis apie savo laimę. Laimės medis pražydo įvairiomis spalvomis, taip kaip ir mūsų laimė – kiekvienam ji yra skirtinga. Ši diena buvo pilna gėrio, laimės, supratimo ir geros nuotaikos. Taip mes pasirūpinome savo ir mokyklos bendruomenės psichikos sveikata.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos