v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2018.10.19

Dėdės derliau fiesta
Štai ir atskubėjo spalis, kupinas rudens gėrybių. Gamta puošiasi įvairiausiomis spalvomis. Ji pasirūpina, kad grožio akims ir sielai netrūktų visais metų laikais. Šis ruduo mums visiems atnešė daug šilumos ir margumo takuose ir kiemuose. Tradiciškai centre vyko nuostabi šventė "Dėdės derliaus fiesta", kurią vainikavo spalvingi ir išradingi mokinių su mokytojais pagaminti darbai.
Šventės informacija buvo suteikta valgykloje, mokytoja Audronė Beržvinskienė išdalino rudenines mandalas, kurias mokiniai su mokytojais klasėse nuspalvino. Po to buvo parengta mandalų parodą.

Mokytojos Irenos Žemaitaitienės klasėje svečiavosi nuostabus būrys daržovių, kaip pasakoje. Dėdė derlius su derliene ir vaikučiai pabiručiai sukasi ratu,  milžinas moliūgas išaugintas mokinio Arno darže, įvairūs moliūgėliai 8 klasės mokinio Luko, mokytojos Irenos daržuose. 2019 metų simboliu pakrikštintas paršiukas, kaip tikras stebuklas išaugo socialinės pedagogės Rūtos darže Zebriukai moliūgėliai susispietę rateliu išaugo mokytojos Ilonos darže. Mokytojos Lionės sodyboje kaip grybai išdygo gausi patisonų šeima. Darželio auklėtiniai pagamino laivus  ir jų kelievius.  
Sporto salėje Dėdės derliaus varžytuves pravedė mokytoja Sidona Mikštienė. Buvo patikrinta ar visi geba greitai ir tinkamai pasirengti darbui. Bulvių rinkimo rungtyje išrinkti greičiausi  ir tiksliausi, o mokytojai žaidė emocingą  žaidimą „Bulvių krepšinis“. Taip pat buvo išaiškinti keli moliūgų galiūnai, sugebėję pakelti ir panešti didelį moliūgą.  Varžytuves vainikavo rungtis „Daržo gramatika“. Mokiniai iš kaštonų turėjo išdėlioti daržovės pavadinimą.
Visi energingi ir geros nuotaikos ėjo apžiūrėti daržovių ir mandalų parodų.
Tik visi kartu būdami išvien galime įveikti kalnus darbų ir turiningai praleisti laisvalaikį.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos