v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2018.12.31

Palydint senuosius 2018 metus, kartu su savo klasės mokiniais prisiminėme ką nuveikėme, kokiuose projektuose dalyvavome per šį mokslo metų laikotarpį. Jungtinė 1,2,3,4 klasė šiais mokslo metais pasitaikė labai įvairi savo amžiumi, gebėjimais, poreikiais ir patirtimis. Ir sunku, ir įdomu buvo pirmuosius mėnesius, kol vienas kitą pažinome, perpratome, susigyvenome. Dabar, kai tiek jau patirta, nuveikta kartu, galime pasakyti – mes viena draugiška klasė!

Mūsų projektinė veikla prasidėjo spalio 8 d. dalyvavimu respublikinėje dailyraščio parodoje ,,Gražiausi žodžiai tau, Mokytojau“. Jame pagal savo gebėjimus galėjo dalyvauti tik 3 ir 4 klasių mokiniai. Neilas Bakaitis bei Pijus Rainys pasistengė ir buvo apdovanoti padėkos raštais. Gruodžio mėnesį padėkos raštus ir knygas gavo visa klasė už dalyvavimą Kalėdinio atviruko konkurse, kurį inicijavo Vilkaviškio vyskupija, o padėjo mokiniams projekte dalyvauti mokytojas Audrius Lostys. Lapkričio mėnesį pradinukai pynė draugystės pynes ne tik skelbtam tarptautiniam konkursui, bet ir Šakių ,,Klevelio“ darželinukams.
Dieną prieš prasidedant Adventui visi pradinukai padėjo papuošti Klevų alėjoje centro eglutę mokytojos pagamintomis snaigėmis, šiaudelių burbulais, pritaikyti ir uždėti  viršūnę su mokytojos Rasos Misevičienės sukurtu Besmegeniuku. Klasėje vaikai parašė Kalėdų seneliui laišką, jį išpuošė, išgražino savo darbeliais ir perdavė klasės Besmegeniui, kad nuneštų laišką Seneliui. Kitą dieną gavo gražų, spalvingą atsakymą ir visą laikotarpį iki didžiųjų švenčių kas dieną sulaukdavo saldžių dovanėlių iš Senelio pagalbininkų nykštukų, kurias rasdavo kojinėje ant sienos. Vaikai labai stengėsi būti gerais, gauti tik žalius įvertinimus už elgesį. Piešė, spalvino, kirpo, lipino daug piešinukų, darbelių kalėdine tema. Rašė atvirutes artimiesiems, mokytojams. Klasėje sukūrė savo rankų darbo eglę, papuošė ją neįprastais žaisliukais. Žaisliukams buvo reikalinga fotosesija, nuotraukų atrinkimas, kirpimas, komponavimas ir, užbaigus gamybos procesą, jų pakabinimas papuošiant eglutę. Per šį Advento laiką vaikai dalyvavo dar viename, žibintų gamybos, projekte. Tai buvo dar vienas iššūkis, kurį pavyko užbaigti per gana ilgą laiko tarpą. Visi pagaminome po vieną žibintą. Metus užbaigėme šventinėje veikloje ,,Kalėdinio ryto stebuklas“, pasipuošę kaukėmis, žaisdami su Kake Make bei pabendravę su atvykusiu į šventę pačiu Kalėdų seneliu.

Veiklų buvo daug ir gražių. Linkim sau ir kitiems nepavargti, toliau kurti ir džiuginti aplinkinius savo darbais!

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos