v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2019.04.09

 Įspūdinga išvyka – nauja patirtis
Balandžio 9 d. grupė centro šauniausių mokinių kartu su mokytojomis Sidona Mikštiene ir Gene Žilinskiene išvyko į Vilnių atsiimti prizo, t.y. dalyvauti 2 valandų Lankininkų Kovos treniruotėje. Šį prizą mokiniai laimėjo dalyvaudami Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotame konkurse „Saugus elgesys prie vandens telkinių“. Lankininkų Kova, nauja, neregėtai linksma ir aktyvi pramoga, kurios metu galima saugiai šaudyti vieni į kitus iš lanko su strėlėmis ir išbandyti savo jėgas. 

 Lankininkų Kova – tai visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis sportinis, komandinis žaidimas, savo paprastumu ir saugumu pritaikytas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jo metu naudojamas lankas ir speciali strėlė su buku, minkštu antgaliu. Žaidimo tikslas panašus kaip dažasvydyje/šratasvydyje – eliminuoti priešininkų komandos narius, pelnyti daugiau taškų, pagrobti priešo vėliavą. Lankininkų Kova unikali dėl šių aspektų: neskausminga, palyginus su dažasvydžio/šratasvydžio žaidimais,  žaisti galima beveik bet kur, bet kada. Nesvarbu, lauke ar salėje, užtenka 20m x 20m dydžio aikštelės,  nereikalinga jokia speciali apranga, išskyrus šalmą, po žaidimo nelieka jokių šovinių, dažų ar kitokių šiukšlių, žaisdamas gali išvengti į tave skriejančios strėlės ir jei esi pakankamai „kietas“ netgi ją sugauti ore. Mokiniai išklausė saugaus žaidimo instruktažą, dalyvavo kovose, patyrė labai daug gerų emocijų. Kupini naujų įspūdžių ir patirčių, grįždami dar aplankė Lietuvos kelių muziejų Vievyje. 

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos