v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2019.04.11

Čyru vyru, pavasaris
Sakoma, kad pavasarį ant sparnų parneša paukščiai. O juk tikrai esame išsiilgę šilumos, tad vis dažniau akis pakeliame į dangų ieškodami sugrįžtančių mūsų giesmininkų virtinių. O šiemet jie kaip niekad anksti savo giesmelėmis pasveikino gimtąją žemę.

Čyru vyru, pavasaris,
Palikau vaikelius nelesintus.

Parlėksiu – palesinsiu,
Prakirsiu ledelį – pagirdysiu.

Šia vieversio giesmele balandžio 11 dieną centro mokytojos Jūratė Žilinskienė ir Rasa Misevičienė savo mokiniams  pradėjome netradicines pamokas, supažindinimui su į mūsų kraštą pavasarį grįžtančiais ir žiemoti pasiliekančiais paukščiais. Lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokose vaikai klausėsi paukščių balsų, juos pamėgdžiojo, „giesmeles“ užsirašė į sąsiuvinius, šoko gandro šokį, dainavo daineles. Iš pateiktų nuotraukų ir paveikslėlių stengėsi paukščius atpažinti, nurodyti jų panašumus ir skirtumus. Matematikos pamokoje atliko užduotis skirtas paukščių skaičiavimui. Dailės pamokoje piešė, aplikavo ir spalvino paukščius, gamino popierinius inkilėlius. Pastebėjome, kad bendra veikla skatino vaikus būti aktyviems, kūrybiškiems, sudarė galimybes mokytis vieniems iš kitų. Mums mokytojoms tai buvo puiki proga pagyvinti  ugdomąjį procesą, daryti jį patraukliu, bei dalintis gerąja darbo patirtimi.  

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos