v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2019.06.20

Sporto diena Šakiuose
Paskutinę mokslo metų savaitę centre buvo vykdomas fizinės, emocinės, psichinės sveikatos ugdymas netradicinėse aplinkose. Kiekviena diena buvo skirta vis kitai veiklai. Ketvirtadienį sporto dieną visi centrą lankantys mokiniai išvyko į Šakių JKSC  lauko aikšteles. Mokiniai atliko skirtingas sportines užduotis visose aikštelėse ir net susirado draugų iš Vilniaus. Visi buvo aktyvūs ir draugiški.
 

Taip pat užsukome į Šakių J. Lingio parką ir išbandėme visus ten esančius treniruoklius. Pasimokinome taisyklingai atlikti pratimus ir aptarėme kaip būtų galima juos pritaikyti laisvalaikiui. Mokiniai sakė, kad gerai būtų tokius lauko treniruoklius  turėti ir centre.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos