v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2019.10.16

 Pasaulinė maisto diena
Spalio 16-oji Pasaulyje minima kaip maisto diena. Šią dieną rengiamos nemokamo maitinimo, paramos akcijos. Visuomenė plačiau informuojama apie skurdžiai gyvenančius žmones, siekiama atkreipti dėmesį į sveiką mitybą.

Atsiliepdami į minėtos dienos svarbą, Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre vykdėme netradicinio ugdymo veiklas „Sveiko maisto diena“, kurių metu mokiniai, padedami mokytojų, atliko įvairias užduotis. Pirmosios pamokos metu pedagogai priminė mokiniams sveiko maisto naudą kiekvienam iš mūsų, pakartojo sveikos mitybos piramidę, kalbėjo apie ekologiškus maisto produktus. Po to kiekviena grupė rinko įvairias gamtines medžiagas, iš kurių kūrė sveiko maisto paveikslus: „Rudens pintinė“, „Kriaušė“, „Obuolys“, „Grybai“, „Rudens saulėgrąža“ ir jais papuošė centro teritoriją. Vyresnieji mokiniai kartu su mokytojais grėbė lapus ne tik centro teritorijoje, bet ir Panemunių regioninio parko Gelgaudiškio pažintinio tako stovyklavietėse. Dešimtos ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai gamino patiekalus iš pačių atsivežtų daržovių: moliūgų, obuolių, morkų, bulvių, svogūnų, agurkų. Netradicinio ugdymo dienos kulminacija- sveiko maisto ragaučius ir refleksija, kurios metu visi kartu pasidžiaugėme atliktomis užduotimis ir galimybe pasidalinti pagamintais patiekalais su centro bendruomenės nariais. Už aktyvų dalyvavimą netradicinėse veiklose mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti rudens suvenyrais- dekoratyviniais moliūgėliais.  

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos