v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2020.01.14

Sausio 6 dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje vyko respublikinio moksleivių integruoto technologijų ir dorinio ugdymo konkurso – parodos „Mano angelas sargas“ uždarymas ir laureatų apdovanojimas. Šiame konkurse dalyvavo 430 mokinių iš visos Lietuvos, juos ruošė 86 mokytojai iš 18 rajonų, 64 mokyklų. Vertinimo komisija, matydama taip išradingai ir kruopščiai atliktus darbus, įvertino ne tik pagrindinius konkurso laureatus, kurie buvo suskirstyti į 6 atskiras grupes, bet skyrė ir savo nominacijas bei dovanas. 

Džiugu, kad net 8 mūsų centro mokiniai buvo apdovanoti atminimo dovanomis ir pagyrimo raštais. Tauragės  rajono visuomenės sveikatos biuro atstovės kartu su konkurso organizatorėmis į sceną atsiimti apdovanojimų pakvietė Lauryną Kuraitį (5 kl.), Pijų Blauzdžiūną (7 kl.),  Luką Urbanavičių (9 kl.), Liudviką Zdanavičių (9 kl.), Eismantą Bacevičių (9 kl.), Tomą Onusaitį (10 kl.), Marių Ananką ( 10 kl.), Luką Augaitį (10 kl.). ir jų mokytojus Iloną Ignatavičienę bei Audrių Lostį. Po įdomios apdovanojimų šventės niekas neskubėjo namo. Mokiniai ir mokytojai maloniai bendravo ragaudami šeimininkų paruoštas vaišes, gėrėjosi jaukiomis ir moderniomis progimnazijos erdvėmis.

Už neįprastai ir įdomiai praleistą popietę mokiniai ir mokytojai nuoširdžiai dėkoja ne tik konkurso organizatoriams, bet ir mūsų centro direktorei Birutei Navikienei už suteiktą galimybę nuvažiuoti į  konkurso uždarymo šventę bei ugdymo aprūpinimo skyriaus vedėjui Rolandui Dailidei už nuotaikingą ir saugią kelionę.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos