v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2020.01.23

„Ateik, pamatyk, sužinok“
2020 metų sausio 23 dieną Lietuvoje tarnaujantys NATO kariai pakvietė į susitikimą, kuriame buvo demonstruojama karinė ginkluotė ir technika. Pagrindinis Aljanso uždavinys – užtikrinti operatyvų NATO pajėgų ir kitų sąjungininkų vienetų dislokavimą Lietuvoje. Susitikime dalyvavo net trys dešimtys tarptautinės misijos karių. Taip pat savo ginkluotę ir aprangą demonstravo Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2 – oji rinktinė.

Susitikime dalyvavo ir Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro mokiniai. Parodoje buvo galima ne tik apžiūrėti karinę techniką, bet ir užsidėti liemenes, šalmus , palaikyti ginklus savo rankose. Atstovas ryšiams papasakojo apie kareivių pareigas, dienos režimą, tvarką ir švarą, plačiau paaiškino karinės ginkluotės ir technikos ypatumus. Mokiniams patiko kareivių draugiškumas, tvarkingumas ir išdalintos dovanos.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos