v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2020.09.30

Besibaigiant rugsėjui, Gelgaudiškio „Šaltinio“ pradinių, specialiųjų, lavinamųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Ilonos Ignatavičienės, Aldonos Virbauskienės, Irenos Žemaitaitienės ir Lionės Gabartienės, patyrė įspūdingas akimirkas ir neišdildomus įspūdžius keliaudami laivu „Šturmai“ po Nemuno deltą.

Pasigrožėję istoriniu Mingės kaimu, Upaitės upeliu plaukėme į Kniaupo įlanką ir Atmatos upe tiesiai į Krokų Lankų ežerą. Grožėjomės Nemuno delta, sustojome Uostadvaryje, kur galėjome užlipti į švyturį, aplankyti muziejų. Plaukdami Kniaupo įlanka, stebėjome ir skaičiavome gausią pamario augmeniją ir gyvūniją. Ne tik iš laivo matėme, bet ir gyvai aplankėme garsųjį Ventės Ragą, per kurį praeina didysis paukščių migracijos kelias ir yra įrengta paukščių žiedavimo stotis. Grįždami namo, savo drąsą išbandėme eidami  ilgiausiu Lietuvoje Lankupių kabančiu tiltu per Miniją.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos