Turizmo festivalis 2026
Gegužės 28 dieną Gelgaudiškyje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto „Turizmo festivalis 2026“, kurį koordinavo Gelgaudiškio „Šaltinio“ ugdymo centro bendruomenė. Į festivalį atvyko 8 komandos iš visos Lietuvos, kurias atstovavo 64 atletai.
Šių metų festivalio tema buvo „Turizmo elementai“. Atletai žygiuodami Gelgaudiškio pažintiniu taku ne tik stebėjo gamtą, bet atliko ir turistines užduotis: „Pelkė“, „Kepurė“, „Laužas“, „Adomėlio mankšta“, „Turisto kuprinė“, „Gerasis (draugystės) mazgas“. Atliko ir dėmesio koncentracijos pratimus (skaičiavo skareles ir laiptus), o po smagių veiklų visi atletai buvo apdovanoti medaliais ir pavaišinti kugeliu.
Renginyje vyravo geras oras, gražus atletų tarpusavio bendravimas, teigiamos emocijos ir gebėjimas išsisukti iš įvairių situacijų. Laukiame ir kitais metais visų norinčių judant gamtoje smagiai praleisti laiką.
Organizatoriai

































