v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2021.05.13

Žygis su šiaurietiškomis lazdomis
Gegužės 12 dieną Panemunių regioninio parko teritorijoje 6,7,8, klasių mokiniai, mokytoja Sidona Mikštienė ir auklėtoja  Aušra Bondarenko išvyko į žygį su šiaurietiškomis lazdomis. Tai buvo paskutinis projekto „Pajudėk-netingėk“ renginys.

Apsilankyta Pakalniškių kavinėje po atviru dangumi „Pasidaryk pats“ ir pasigaminti „Lizdeliai“, kuriuos mokiniai su auklėtoja Aušra Pasiruošė iš vakaro. Dar mokiniai mokėsi užkurti, prižiūrėti ir saugiai užgesinti laužą ir surinko „gamtos mylėtojų“ išmėtytas šiukšles. Sotūs ir laimingi stebėjo gamtoj vykstančius reiškinius: žalčio savigynos šokį, susidomėję stebėjo kaip gulbės gina savo teritoriją nuo svetimų gulbių ir apžiūrėjo Šilupės upelyje bebrų užtvanką. Taip pat prie Draustinio šile pasportavo, naudodami treniruotės ratu metodą. Pratimai atlikti pasinaudojant gamtoje rastomis priemonėmis: kalnelis, medžiai ir jų šaknys.
Mokiniams patiko šis projektas, apjungiantis fizinio ugdymo pamokas ir auklėjamojo darbo valandas. Kaip ir buvo planuota jie labiau susidraugavo, aktyviai praleido veikloms skirtą laiką, taikant netradicinius metodus.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos