v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2022.05.12

Jungtinės krepšinio varžybos
2022 m. Gegužės 12 dieną vyko jungtinės krepšinio varžybos. Komandos buvo sudarytos iš bendrabutyje gyvenančių II-ojo ir III-ojo aukšto vaikų. Mūsų visų auklėtojų vienas iš tikslų- propaguoti sveiką ir aktyvų laisvalaikio praleidimą, tad mūsų popietės jau tampa nuolatiniai fizinio aktyvumo įrankiai šiam tikslui pasiekti. Džiaugiamės, jog šios jungtinės krepšinio varžybos patiko tiek besivaržantiems, tiek ir stebėjusiems sirgaliams.

Pirmoji vaikų užduotis buvo sugalvoti komandos pavadinimą ir šūkį. Tai jiems pavyko labai greitai ir bendrom jėgom mes turėjome dvi komandas: „Ice Bull“ (vert. Lediniai buliai) ir „Gelgaudiškio jėga“.  Žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau nugalėtojais tapo „Gelgaudiškio jėga“. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais bei saldžiomis dovanomis. Norime padėkoti visiems už dalyvavimą ir palaikymą, ir iki kitų susitikimų žaidimų aikštelėse.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos