v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2022.07.03

Vasaros sporto stovykla
Birželio 26 - liepos 2 dienomis vyko LSOK vasaros sporto ir sveikatinimo stovykla Pervalkoje „Baldininko“ viloje.  Ši stovykla vyksta treti metai ir mus pasitiko svetingi šeimininkai. Kaitri saulė, šiltas jūros vanduo, pušynai, pamarys... Vaikai ir jaunuoliai turėjo puikias sąlygas sportuoti, ilsėtis bei susipažinti su Kuršių Nerijos edukacinėmis erdvėmis, kultūriniu paveldu. Kiekvieną rytą vyko mankšta, o dienomis įvairios veiklos: žygiai, maudynės, išvykos, paskaitos,  varžybos, žaidimai ir dailės terapijos užsiėmimai.

Į stovyklą atvyko sportininkai iš Šeduvos, Kauno, Joniškio ir Kazlų Rūdos ir Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro. Sportininkas Mantas Žilinskas sakė, kad norėtų ir kitais metais vėl sudalyvauti stovykloje. Jam patiko visos veiklos ir džiaugėsi aplankęs keletą Neringos vietovių. Dėkojame organizatoriams ir rėmėjams už suteiktą galimybę dalyvauti tokioje smagioje ir naudingoje stovykloje.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos