v
Svetainės medis mail versija neigaliems Gelgaudiškio specialioji mokykla
Apie mokyklą |Struktūra ir kontaktai |Klauskite |Dokumentai |Teisės aktai |Socialinių paslaugų skyrius
Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba Fasadų apdaila, Fasado šiltinimas, Plytelių klijavimas, Techninė priežiūra, Tinkavimo darbai, Ventiliuojami fasadai, Inžineriniai tinklai, Gręžtiniai pamatai, Karkasinių namų statyba, Stogų dengimas, Stogo dengimas, Namo statyba
Naujienos
v
  2023.05.08

 Žongliravimo konkursas „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“
Tris mėnesius keliavęs kamuolio žongliravimo konkursas „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ aplankė 27 įstaigas, kur įtraukė daugiau kaip 1000 vaikų iš Kauno rajono, Kauno, Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių, Jurbarko rajono, Panevėžio rajono, Kėdainių, Prienų, Kazlų Rūdos savivaldybių. Finalinis etapas įvyko gegužės 4 dieną Veiveriuose prie Juozo Lukšos – Daumanto muziejaus. Mokiniai turėjo galimybę ne tik varžytis konkurse, bet ir susipažinti su mūsų krašto istorine asmenybe, jo gyvenimu ir kova už laisvę.

Integracinis renginys įtraukė mokinius iš bendrojo lavinimo mokyklų, mokyklų, dirbančių su specialių poreikių turinčiais mokiniais, vaiko dienos centrų, vaikų globos namų, Lietuvoje besimokinančius Ukrainos vaikus. Visi mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kamuolio žongliravimo specifika, varžytis su savo mokyklos mokiniais, o geriausius rezultatus parodę mokiniai pateko į finalą. Finalistai buvo suskirstyti į komandas burtų keliu, tad buvo varžomasi ne tik individuliai, bet ir komandomis. Taip pat savo jėgas konkurse išmėgino ir mokytojai. Tiek mokytojai, tiek mokiniai turėjo su pirmo dydžio kamuoliu žongliruoti atskirai pėdomis, keliais ir galva. Mokiniams labai patiko, kad renkant taškus galėjo prašyti pagalbos ir profesionalų, nes į kamuolio žongliravimo konkursą įsitraukė buvęs Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės puolėjas Andrius Velička ir FBK „Kaunas“ futbolininkas Algirdas Kvalkauskas. Šiame konkurse dalyvavo ir Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro keturi mokiniai: Paulius Baranauskas, Arvydas Šliaužys, Viktorija Šliaužytė ir Eva Bražinskaitė, kuri tarp merginų užėmė 3 vietą. Visi dalyviai buvo apdovanoti „Automatikos biuro“ įsteigtomis taurėmis, kurias įteikė šios įstaigos direktorius Ramūnas Švedas ir Aivaras Andrijauskas.

back   Atgal

Gelgaudiškio "Šaltinio" ugdymo centras

Įstaigos kodas - 190823714

Parko g. 7, Gelgaudiškis, LT-71426 Šakių rajonas

Tel / faks. (8 345) 55365, El.paštas. gelgaudiskis@gmail.com

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos